Vyhlašujeme výběrové řízení na studijní pobyty pro akademický rok 2020/21 v programu Erasmus+

18. 2. 2020

Bez popisku

Seminář estetiky vyhlašuje výběrové řízení na studijní pobyty pro akademický rok 2020/21 v programu Erasmus+:

• pro 1 studenta bakalářského, magisterského či doktorského studia estetiky na 5 měsíců na Universität Regensburg, Německo
  • pro 3 studenty bakalářského, magisterského či doktorského studia estetiky na 5 měsíců na University Wroclaw, Polsko;
  • pro 3 studenty bakalářského, magisterského či doktorského studia estetiky na 5 měsíců na Univerzitu Komenského, Bratislava, Slovensko;
  • pro 2 studenty bakalářského, magisterského či doktorského studia estetiky na 5 měsíců na Univerzitu v Nitře, Slovensko.

Kritéria při výběru uchazeče jsou následující:

1. studijní prospěch
  2. znalost němčiny či angličtiny pro Regensburg (univerzita Regensburg požaduje pro studium předmětů v angličtině úroveň B2, pro studium předmětů v němčině také B2); znalost angličtiny či polštiny pro Wroclaw (univerzita vyžaduje B2 pro studium anglických kurzů, B1 pro polské)
  3. stupeň studia (upřednostňujeme studenty ve vyšším stupni, ale není to podmínkou, pobyt není určen studentům 1. ročníku Bc. studia, dále je třeba, aby se student z pobytu vrátil minimálně 1 semestr před ukončením studia!!)
  4. motivační dopis

Pokud máte zájem, přihlaste se prostřednictvím elektronické přihlášky do 29. 2. 2020! Do své přihlášky vložte jako přílohy:

• motivační dopis v češtině
  • oskenované jazykové certifikáty z němčiny a angličtiny (pokud nějaké máte)
  • životopis

Všechny dotazy ráda zodpoví katederní koordinátorka dr. Lenka Lee. Informační schůzka ohledně programu Erasmus+ a dalších možnostech výjezdů se koná
20. 2. v 18:00 hod. v pracovně dr. Lee, budova C, 3. patro.

Přehled všech článků