Studujte v zahraničí v programu Erasmus+ v akademickém roce 2023/2024

30. 1. 2023

Seminář estetiky vyhlašuje výběrové řízení na studijní pobyt v programu Erasmus + pro akademický rok 2023/2024:

• pro 1 studenta bakalářského, magisterského či doktorského studia estetiky na 5 měsíců na Universität Regensburg, Německo;
  • pro 3 studenty bakalářského, magisterského či doktorského studia estetiky na 5 měsíců na University Wroclaw, Polsko;
  • pro 3 studenty bakalářského, magisterského či doktorského studia estetiky na 5 měsíců na Univerzitě Komenského, Bratislava, Slovensko;
  • pro 2 studenty bakalářského, magisterského či doktorského studia estetiky na 5 měsíců na Univerzitě v Nitře, Slovensko;
  • pro 2 studenty bakalářského, magisterského či doktorského studia estetiky na 6 měsíců na univerzitě v Palermu;
  • pro 2 studenty bakalářského, magisterského studia estetiky na 6 měsíců na univerzitě v Cagliari.

Kritéria při výběru uchazeče jsou následující:

1. studijní prospěch
  2. znalost němčiny či angličtiny pro Regensburg (univerzita Regensburg požaduje pro studium předmětů v angličtině úroveň B2, pro studium předmětů v němčině také B2)
  3. znalost angličtiny či polštiny pro Wroclaw (univerzita vyžaduje B2 pro studium anglických kurzů, B1 pro polské)
  4. znalost angličtiny či italštiny pro Palermo (B1 pro angličtinu, B1 pro italštinu)
  5. stupeň studia (upřednostňujeme studenty ve vyšším stupni, ale není to podmínkou, pobyt není určen studentům 1. ročníku Bc. studia, dále je třeba, aby se student z pobytu vrátil minimálně 1 semestr před ukončením studia!)
  6. motivační dopis

Do své přihlášky vložte jako přílohy:

1. motivační dopis v češtině
  2. oskenované jazykové certifikáty z němčiny, angličtiny, polštiny, italštiny (pokud nějaké máte)
  3. životopis

Přihlašujte se do 19. 2. 2023! V přihlášce najdete veškeré informace a požadavky týkající se pobytu.

Informace o programu Erasmus+:

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte oborovou koordinátorku dr. Lenku Lee.

Budeme rádi, pokud se přihlásíte zejména na univerzitu do Wroclawi, protože tam dosud žádný studující ze Semináře estetiky nevyjel, a pokud se to bude opakovat, v dalším akademickém roce budeme muset zřejmě počet míst snížit!

Založení přihlášky

Přehled všech článků